Susipažinkime!

Kas mes? Dvi geriausios draugės, kurios ieško naujų iššūkių keliaudamos. Mes abi gyvename praėjusių kelionių įspūdžiais ir artėjančių planais – žymimės, ką gražiausio galima pamatyti, kur skaniai papusryčiauti, ieškome patogiausių maršrutų, o tada braukome dienas iki kelionių pradžios. O vos tik grįžus namo, vėl norime traukti svetur.

Kodėl? Kartą diskutavome tarpusavy ką daryti, kad tie nuostabūs kelionių atsiminimai neišblėstų, būtų vienoje vietoje ir būtų galima bet kada, bent mintimis, grįžti į savo svajonių kampelį. Taip kilo mintis sukurti pirmąjį Lietuvoje kelionių žurnalą (angl. Travel journal).
Kas tai? Tai tavo asmeninė nuotykių, istorijų, atsiminimų, atradimų kolekcija. Žurnale gali planuoti kelionę, gali aprašyti praėjusią, gali saugoti nuotraukas ir bilietus, užsirašyti sutiktų nuostabių žmonių kontaktus, sudaryti geriausių dalykų sąrašus ir ką tik sugalvosi. Tai naudinga, patogu ir dar malonu, nes veikia kaip terapija. Patikrinta!

Norim, kad žinotum, kad kiekviename mūsų žurnale rasi dalelę šilumos ir pačių geriausių linkėjimų tavo būsimoms kelionėms. Na, o mes tuo tarpu, lauksime tavo įspūdžių ir nuotraukų (žymėk jas #notepote). Mums įdomu!

Agnė&Agnė